Współpraca

Mam na imię Joanna Julia, a niniejszego bloga piszę od początku 2013 roku.

Fashion4Ever to blog o modzie i designie – o ikonach, ale i o niszach. Na blogu lubię prezentować twórczość mało znanych projektantów, a robię to z tym większą przyjemnością, jeśli są to twórcy i marki polskie. Z chęcią też prezentuję firmy, które sama poważam i których produkty mogę szczerze polecić innym – podobnie, jak robię to w bezpośrednich rozmowach z przyjaciółmi.
Lubię rzeczy wysokiej jakości. Wyznaję zasadę, że lepiej jest mieć mniej rzeczy dobrych jakościowo, niż dużo kiepskich. Natomiast według mnie nie każda dobra rzecz, musi być równocześnie droga.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, najlepiej napisz przez formularz kontaktowy lub poprzez wiadomość na Facebooku.

Jeśli interesuje Cię reklama na moim blogu, napisz wiadomość z propozycją. Jestem otwarta na różne formy promocji produktów, które pasują do profilu tego bloga (czyli szeroko pojętych mody i designu), w tym: recenzje, konkursy, akcje specjalne, sponsoring. Może to być współpraca stała i/lub jednorazowa.
Bardzo chętnie uczestniczę też w projektach niekomercyjnych obejmujących np. patronaty imprez i akcji internetowych.

PROFIL CZYTELNIKA BLOGA

Zależy mi, aby zyskać stałych czytelników, którzy doceniają prezentowane treści. Celuję w grupę odbiorców będących moimi rówieśnikami (30+), którzy osiągnęli już pewien standard życia i wiedzą, czego od tego życia oczekują. Zdecydowanie największa grupa fanów to ludzie w wieku 25-34 lat, z czego większość to kobiety. Z uwagi na publikację postów w dwóch językach – polskim i angielskim, czytelnicy bloga zlokalizowani są głównie w największych miastach Polski, USA i UK.

Zapraszam także na mój drugi blog o profilu podróżniczo-kulinarnym Byłem tu. Tony Halik. | btth.pl, który prowadzę od 2009 roku; gdzie przede wszystkim publikuję relacje z moich podróży do Azji – głównie do Japonii i Indii oraz o kulturze tych krajów.